Twój Nowy Dom na wyciągnięcie ręki

Poznaj Nas lepiej

atelier invest

Firma Atelier Invest stanowi kontynuację firmy Dom Atelier działającej od wielu lat na rynku nieruchomości w Warszawie, głównie w dzielnicy Wawer. Osoby zarządzające firmą posiadają wieloletnie doświadczenie w budownictwie. Ponadto są rdzennymi mieszkańcami gminy Wawer.

Atelier Invest Sp. z o.o. Sp. Komandytowa została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000811799.

Doświadczenie

15 lat na rynku!

Inwestycje

Ponad 70 realizacji w ciągu ostatnich 4 lat!

Najwyższa jakość

Materiały najwyższej jakości: Kabe, Wienerberger, Viessmann.

Gwarancje

5 lat gwarancji

opis firmy

Atelier Invest

W firmie zajmujemy się projektowaniem i budowaniem domów jednorodzinnych oraz kameralnych zespołów mieszkaniowych.  Domy przez nas budowane wznosimy w technologii tradycyjnej, charakteryzuje je wysoki standard wykonania. Używamy najlepszych materiałów budowlanych znanych, renomowanych producentów. Nasze inwestycje lokalizujemy w pobliżu natury oraz infrastruktury miejskiej, tak aby nasi Klienci mieli w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikację.

Tworzymy osiedla, które zapewniają komfort mieszkania, poczucie bezpieczeństwa oraz bliski kontakt za naturą. Proponowane przez nas domy i mieszkania posiadają funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza z myślą o komforcie, prywatności i spokoju.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oferowane przez nas mieszkania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zakup nieruchomości w naszej firmie jest prosty i łatwy, wszelkie formalności staramy się ograniczać do minimum, tak aby nie były one uciążliwe
dla naszych Klientów.

Stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem.

Tworzymy z pasją!

Magdalena Kolasa

Biuro sprzedaży

ul. Wał Miedzeszyński 48
04-987 Warszawa
(wjazd od ul. Przylaszczkowej)

Śledź Nas

* Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.